Do 7 tygodni Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów

Komfortowa i funkcjonalna sofa Dana, wykonana w oparciu o komfortowy system sprężyn Bonell - wygoda użytkowania oraz spania.

Komfortowa i funkcjonalna kanapa z automatem wspomagającym otwieranie.

Idealna sofa do pokoju nastolatka.

Idealna sofa do pokoju nastolatka z funkcją spania, ozdobnymi poduszkami i pojemnikiem na pościel.

Rozkładana sofa Marlin, idealna do pokoju dziecięcego.

Nowoczesna, niezwykle komfortowa sofa Palermo S z funkcją spania, która wzbogaci każde wnętrze.

Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów

Dlaczego Onie.pl

Nasze meble zamawiasz bezpośrednio w fabryce wytwórcy. Nie trafią do Ciebie z salonów wystaw meblowych, naprawione po reklamacji czy po leżakowaniu w magazynie przez długie miesiące. Każdy mebel powstaje bezpośrednio na Twoje zamówienie i jesteś pierwszą osobą, która na nie siada.

 Tam gdzie kontakt z producentem jest uciążliwy a reklamacja niepewna, z nami nie masz tego problemu. Wystarczy, że zgłaszasz reklamację a rozwiązaniem problemu zajmujemy się my. Negocjujemy, organizujemy i dokonujemy zwrotów jeżeli sytuacja tego wymaga. Ty możesz spać spokojnie.

Kupując w Onie.pl, otrzymujesz swojego opiekuna, którego zadaniem jest nadzór Twojego zamówienia tak aby przebiegło jak najszybciej bez najmniejszego problemu. Jeżeli jednak takowe się pojawią, Twój opiekun sam zajmie się jego rozwiązaniem. 

Płacisz tylko za produkt. Nie musisz się zastanawiać ile trzeba dopłacić i jaki jest to finalnie koszt. Dostawa jest darmowa. Zawsze.

Twoi specjaliści