Dlaczego Onie.pl?

Dlaczego Onie.pl?

Dlaczego Onie.pl?

Jako osoba chcąca dokonać zakupu mebli, zapewne nie podejmujesz pochopnych decyzji i rozważysz kilka możliwości zanim zdecydujesz się na złożenie zamówienia. Jak każdy, chcesz mieć pewność, że kupujesz dobry mebel za dobrą cenę.

Pomyłki

Przeważnie tak nie będzie, chociaż może się zdarzyć że padniesz na przykład ofiarą pomyłki przy wysyłce i otrzymasz nie ten produkt, który Cię interesuje. Tego typu problemy są zmorą największych marek częściej niż powinno to mieć miejsce. Dlatego też w przypadku każdej z nich znajdziesz w sieci tyle negatywnych komentarzy od niezadowolonych klientów.

Jak my sobie z tym radzimy?

Nasz cel jest więc prosty. Omijamy hurtownie oraz sprzedawców, dając Ci dostęp bezpośrednio do sprawdzonych producentów mebli. Dzięki temu, że nie mamy sklepów fizycznych i kosztów z tym związanych, jesteśmy w stanie zaoferować Ci konkurencyjne ceny oraz najlepszą na rynku obsługę klienta. Dzięki pro aktywnej kontroli zamówień naszych klientów i stałym kontakcie, nigdy nie pozostaniesz bez informacji i zawsze będziesz wiedział co się dzieje z Twoim zamówieniem.


Czy nowe meble są - nowe?

Ile razy kupując meble pomyślałeś o tym, czy faktycznie otrzymujesz meble nowe? To pytanie zapewne nie przechodzi Ci przez myśl. Nawet w momencie kiedy stolik który otrzymałeś czy kanapa rozpada się po roku czy dwóch użytkowania. A jednak, zdarzają się sytuacje gdzie produkty sprzedawane jako nowe, mogą pochodzić z reklamacji bądź wystawy.

Gwarancja nowego produktu

Naszym głównym celem jest zapewnić Ci gwarancję pochodzenia produktu, jego jakości, świeżości oraz bezpieczeństwa całej transakcji.
Możesz mieć pewność, że każdy jeden produkt który u nas kupujesz, jest produkowany bezpośrednio na Twoje zamówienie. Nie stoi zakurzony na magazynie, nie służy na wystawie. Od kawałka materiału i pierwszej deski jest zszywany, skręcany, zapakowany i wysłany bezpośrednio do Ciebie. Możesz być pewien, że będzie Ci służył długie lata.

Udanych zakupów na naszym sklepie

Zostaw komentarz

  Dlaczego Onie.pl

  Nasze meble zamawiasz bezpośrednio w fabryce wytwórcy. Nie trafią do Ciebie z salonów wystaw meblowych, naprawione po reklamacji czy po leżakowaniu w magazynie przez długie miesiące. Każdy mebel powstaje bezpośrednio na Twoje zamówienie i jesteś pierwszą osobą, która na nie siada.

   Tam gdzie kontakt z producentem jest uciążliwy a reklamacja niepewna, z nami nie masz tego problemu. Wystarczy, że zgłaszasz reklamację a rozwiązaniem problemu zajmujemy się my. Negocjujemy, organizujemy i dokonujemy zwrotów jeżeli sytuacja tego wymaga. Ty możesz spać spokojnie.

  Kupując w Onie.pl, otrzymujesz swojego opiekuna, którego zadaniem jest nadzór Twojego zamówienia tak aby przebiegło jak najszybciej bez najmniejszego problemu. Jeżeli jednak takowe się pojawią, Twój opiekun sam zajmie się jego rozwiązaniem. 

  Płacisz tylko za produkt. Nie musisz się zastanawiać ile trzeba dopłacić i jaki jest to finalnie koszt. Dostawa jest darmowa. Zawsze.

  Twoi specjaliści